–  Kodėl reikia ruoštis?  –

Mes visada atidžiai ir skirdami daug laiko ruošiamės artėjant svarbiems įvykiams – gimimo dienai, šv. Kalėdoms, atostogų kelionei, susitikimams su svarbiais žmonėmis. LJD yra svarbus ir ypatingas įvykis, šventė, į kurią susirinks mūsų broliai ir seserys, kurios metu mes visi kartu švęsime savo tikėjimą.

Pasiruošimo programa – tai pagalba jums šiai šventei pasiruošti. Dalyvaudami pasiruošimo susitikimuose jūs ne tik susipažinsite su naujais žmonėmis, su kuriais vėliau dalyvausite Jaunimo dienose, bet taip pat labiau pažinsite save, savo tikėjimą, Dievą.

Šių metų LJD tema yra „Tiesa padarys jus laisvus“. Pasiruošimo programos metu galėsite kartu su bičiuliais išsiaiškinti, ką ši tema reiškia, kuo ji susijusi su tiesa, laisve bei meile, kaip atpažinti tiesą savo gyvenime, kaip gyventi tikroje laisvėje.

Kas yra pasiruošimo programa?

Tai 9 susitikimams paruoštos 9 temos, kurios yra suskirstytos į tris grupes: TIESA, LAISVĖ, MEILĖ. Pasiruošimo programos knygelėje rasite susitikimo pradžios bei pabaigos maldas, paruoštus žaidimus – ledlaužius, įvadą į kiekvieną temą, specialiai parinktas Šventojo Rašto bei Bažnyčios dokumentų ištraukas, klausimus apmąstymams bei pasidalinimams. Youtube kanale LietuvosJaunimoDienos (arba savo vyskupijos jaunimo centre) galite pažiūrėti paruoštus video liudijimus kiekvienai temai. Ruošdamiesi Jaunimo dienoms susipažinsite su įvairiais Vilniaus šventaisiais, o taip pat LJD’2017 globėjais.

Knygelėje pateiktos susitikimo struktūros bei priemonės yra tik pasiūlymai. Vadovai gali lanksčiai ir kūrybingai taikytis prie grupės poreikių ir pasinaudoti tik tomis priemonėmis, kurios yra tinkamiausios jų grupėms.

Kaip ruoštis?

Jaunimo dienoms ruoštis smagiausia yra grupėje. Tad susirask artimiausią pasiruošimo LJD grupę žemiau esančioje paieškos sistemoje. Jei nerandi grupės sau patogioje vietoje, paklausk savo parapijos klebono ar kito atsakingo žmogaus, gal vis tik šioje parapijoje jaunimas jau ruošiasi Lietuvos jaunimo dienoms. Taip pat gali susisiekti su artimiausiu vyskupijos Jaunimo centru ir gauti visą būtiną informaciją.

Pasiruošti LJD’2017 taip pat gali klausydamas Marijos radijo laidų. Sek informaciją mūsų facebook paskyroje, klausykis radijo laidos ir aktyviai dalyvauk užduodamas klausimus ar pasidalindamas savo patirtimi.

Tu taip pat gali pasikviesti draugus ar šeimos narius ir pradėti pasiruošimo LJD’2017 grupę. Atsisiųsk programą ir ruoškis LJD’2017 jau dabar!

–  Pasiruošimo video  –

–  Pasiruošimo grupės  –

Jei ruošiate grupę, informuokite mus el. paštu info@jaunimodienos.lt pranešdami grupės pavadinimą, vyskupiją, vietą, kur renkatės ir laiką. Informacija bus patalpinta šiame puslapyje.

[[[["field5","contains","Vilniaus arkivyskupija"]],[["show_fields","field10,field14,field6"]],"and"]]
1

PARAPIJOS AR VIETOS PAVADINIMAS

   Vardas Pavardė

   auksiuke.aurelija@gmail.com

   862651558

   Kaišiadorių parapija; Alytus; Šv.Liudviko parapija

   Kiekvieną penktadienį, 19:00 val., po šv. Mišių

PARAPIJOS AR VIETOS PAVADINIMAS

   Vardas Pavardė

   auksiuke.aurelija@gmail.com

   862651558

   Kaišiadorių parapija; Alytus; Šv.Liudviko parapija

   Kiekvieną penktadienį, 19:00 val., po šv. Mišių

Previous
Next
Iki Lietuvos Jaunimų dienų Vilniuje liko vos...
  • 00 dienos
  • 00 valandos
  • 00 minutės
  • 00 sekundės

Nepraleisk progos ir registruokis DABAR!