„Christus vivit“. Popiežiaus laiškas jaunimui ir Dievo tautai

Posinodinis apaštališkasis paraginimas „Christus vivit“, kuriuo popiežius Pranciškus kreipiasi į jaunimą ir visą Dievo tautą. „Kai jūs nuskubėsite ten, kur mes dar nesuspėjome eiti, būkite kantrūs ir mūsų palaukite“, – rašo popiežius jaunimui.

„Kristus gyvena. Jis yra mūsų viltis ir viso pasaulio jaunystė. Viskas, ką jis paliečia, atjaunėja ir prisipildo gyvybės. Dėl to aš kreipiuosi į kiekvieną jauną krikščionį: Kristus gyvena ir nori, kad ir tu būtum gyvas!“

Šiais žodžiais prasideda posinodinis apaštališkasis paraginimas „Christus vivit“, kuriuo popiežius Pranciškus kreipiasi į jaunimą ir visą Dievo tautą. Jį sudaro 9 skyriai ir 299 paragrafai. Dokumentą Šventasis Tėvas pasirašė kovo 25 d. lankydamasis Loreto Dievo Motinos šventovėje, o jo oficialus pristatymas įvyko šį antradienį Šventojo Sosto spaudos salėje. Vatikane akredituotus tarptautinės žiniasklaidos atstovus su nauju popiežiaus Pranciškaus mokymo dokumentu supažindino Vyskupų Sinodo generalinis sekretorius kard. Lorenzo Baldisseri su bendradarbiais ir keli kiti asmenys, dalyvavę pernai rudenį vykusiame jaunimui skirtame Sinode.

DOKUMENTO APŽVALGA: www.vaticannews.va/lt

Parengta pagal JM / VaticanNews

Facebook
Twitter
Email