Interviu su himno autoriumi Edgaru Mosiejumi

Galimybė pasisveikinti bei susipažinti su autoriumi:

Edgarai, ką šiuo metu veiki, kuo labiausiai džiaugiesi?

Šiuo metu studijuoju Vilniuje, bandydamas susipažinti su marguoju skaičių pasauliu. Mano laisvas laikas skirtas tarnystei Bažnyčioje. Dažniausiai tarnauju per giesmę. Jau vaikystėje susižavėjau muzika, tad vis bandau neapleisti šio ypatingo, gražių garsų kupino, reiškinio.

Nenoriu iššvaistyti turimo laiko, tad mėgaujuosi mažai laisvo laiko turinčia dienotvarke. Taip pat stengiuosi būti atidus kitiems.

Koks tavo santykis su Lietuvos jaunimo dienomis?

Šios Lietuvos jaunimo dienos Šiauliuose man asmeniškai bus trečiosios. Į pirmąsias vykau su LJD choru. Su pastaruoju ir dabar keliauju tikėjimo keliu. Labai džiaugiuosi, kad muzika sąlygoja galimybę ne tik dalyvauti, bet ir prisidėti kuriant LJD.

Kokia žinią neši savo sukurta giesme?

Pirma – svarsčiau apie jaunimo dienas, kurioms tinka greitesnis tempas bei optimistinė gaida. Antra – tekstas skirtas priartėti prie to, kas vyks LJD bei prie to, ką sako Aš esu. Rašydamas galvojau apie Tėvo Asmenį ir Jo santykį su mumis, Jo vaikais. Norėjau, kad giesmė taptų kiekvienam artima. Todėl klausimas „o kur tu?“ gali kilti tiek mums, ieškantiems Dievo, tiek Jam, kviečiančiam mus.

Kas labiausiai Tave įkvepia?

Mane įkvepia žmonės. Esantys aplink mane. Palaikantys ir padedantys. Savo darbais liudijantys Meilę.

Koks gražiausias Tavo matytas vaizdas?

Nuoširdus žmonių džiaugsmas sutikus vienas kitą.

Facebook
Twitter
Email