Interviu su logotipo autoriumi Linu Nazarenka

Galimybė pasisveikinti bei susipažinti su autoriumi:

Galimybė pasisveikinti bei susipažinti su autoriumi:

Linai, ką šiuo metu veiki, kuo labiausiai džiaugiesi?

Trumpai drūtai – esu žmogus ir stengiuosi būti užimtas. Tiesa, nuo pat mažumės mama skatino užsiimti naudinga veikla, mokytis, kurti. Tai įaugo į kraują. Nuolatos kažką veikiu, sukuosi, dirbu. Dabartinės mano pareigos – inžinierius projektuotojas. Kuriu mechanizmus, naudojamus plastikinių detalių gamyboje, liejime bei jų surinkime. Šiame darbe nuolatos įgaunu naujų žinių. Tenka intensyviai mąstyti ir priimti sprendimus, kuriant įrengimus, kurie padeda išspręsti gamybines problemas. Laisvu laiku užsiimu grafiniu dizainu, video filmavimu ir montavimu. Taip pat keliauju, kopiu į kalnus, laipioju uolomis.

Koks Tavo santykis su Lietuvos jaunimo dienomis?

Džiaugiuosi darbiniu santykiu su šaunia organizatorių komanda. Be to esu tikras, kad tikėjimas savimi ir kitais suteikia daug jėgų. Tada vyksta stebuklai.

Kokią žinią neši savo logotipu?

Norėjau atspindėti kelionę – kiekvieno iš mūsų gyvenimo kelionę. Labiausia kelionę kaip nuotykį. Logotipe vaizduojami elementai atspindi: kelią, tikslą, kryžių, kiekvieno iš mūsų asmeninę kelione link sąmoningumo, santykio su Dievu. Be to suskilusiu rėmeliu bandžiau perteikti kiekviename iš mūsų esančią kūrybinę dvasią, originalumą – kviečiu mąstyti už savo kasdienės minčių „dėžutės“ ribų.

Kas labiausiai Tave įkvepia?

Manau – veiklos. Kai galiu atitrūkti nuo rutinos ir atsakomybių, kai skiriu laiko sau. Pavyzdžiui sportuodamas ir klausydamas muzikos. Tada lyg sužadinama kūrybinė dvasia ir pradedu įsivaizduoti visokius filmų scenarijus, kaip keičiasi vaizdai pagal muziką. Neretai įkvėpimas ateina nejučia. Manau, kad tai yra visokie pasąmonėje užsifiksavę vaizdai, kelionių įspūdžiai, patirtys, todėl tikriausiai ir turiu tą norą nuolatos eiti, vykti, važiuoti ir įgauti visokeriopos patirties.

Koks gražiausias tavo matytas vaizdas?

Tai ramybė sau brangių žmonių akyse.

Facebook
Twitter
Email