Pakeliui į LJD (posėdžio apžvalga)

192 dienos iki devintųjų Lietuvos jaunimo dienų (LJD)

2020 m. sausio 16 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo pastoracinės tarybos posėdis, kuriame svarstyti įvairūs klausimai. Pagrindiniai – teminiai susitikimai bei šeštadienio vakaro programa.

Septyniems Lietuvos (arki)vyskupijų jaunimo centrams besidalinant įvykdytais bei įvykdyti planuojamais darbais vieningai skambėjo noras susitikti su į LJD vykti besiruošiančiais jaunuoliais. Startavę naujuose metuose jaunimo centrai sieks ne tik pakviesti į LJD, bet ir susipažinti su grupėmis, atvyksiančiomis į Šiaulius.

Posėdžio metu: perklausyta LJD giesmės demonstracinė versija; svarstyta apie galimus renginio vedėjus; aptartas savanorių ir dalyvių krepšelių turinys. Taip pat detaliai analizuoti teminiai susitikimai bei šeštadienio vakare vyksianti vigilija. Aktualu tai, kad Lietuvos jaunimo pastoracinė taryba pristatė vasario mėnesį startuosiančią registracijos sistemą.

Svarbūs klausimai, naujai prie komandos prisijungę nariai, atidumas klausant LJD giesmės – mes iš tiesų pakeliui į Lietuvos jaunimo dienas.

Fotografijų autorė – MinėMi fotografija

   

Facebook
Twitter
Email