Pirmosios Lietuvoje katalikiškos programėlės kūrėjai: „Mes padarėme maldą prieinamesnę“

„Bažnyčia nėra atsilikusi, ji keliauja su pasauliu į priekį“, – teigia Vilniaus arkivyskupijos centro (toliau – VAJC) vadovė Kristina Trinkūnaitė, kartu su komanda pristatydama pirmąją Lietuvoje mobiliąją katalikišką programėlę „VAJC“. Idėjos autoriai tikisi, kad jaunas žmogus, naudodamasis šia priemone, iš naujo atras maldą, stabtels tarp kasdienių darbų – ir daugiau sužinos apie tai, kas įdomaus dedasi Bažnyčioje (bent jau Vilniuje ir aplink jį).

Programėlėje – 3 skiltys: „Ateik“, kurioje reklamuojami Vilniaus arkivyskupijoje vykstantys renginiai, aktualūs jaunimui; „Įkvėpk“ – kiekvieną dieną atsiranda dienos Evangelija, o 10.00 val. vartotojas gauna pranešimą su jos ištrauka; ir „Ieškok“, kurioje galima rasti keletą maldos formų, keliolika nuorodų į krikščioniškus puslapius ir žaidimą – juo galima pasitikrinti istorijos ar teologijos žinias.

VAJC komanda pabrėžia, kad ir patys tikintieji galės šią programėlę „kurti“ – siųsti kvietimus į savo renginius ar siūlyti įvairių maldos formų.

Mobilioji programėlė „VAJC“ – nemokama, kol kas pasiekiama tik „Google Play“ internetinėje parduotuvėje. Idėjos autoriai tikina, kad netrukus „VAJC“ bus galima atsisiųsti ir iš „Apple“ platformos.


PUBLIKACIJĄ SKAITYTI: Bernardinai.lt

Facebook
Twitter
Email