Savanorių atranka

Vasario 1 d. startavusi savanorių registracija kviečia tapti katalikiško festivalio autoriumi! Bendrystės ir atradimų šventės autoriumi. Lietuvos jaunimo dienų įgyvendinimui reikalingi net 400 savanorių! Nori savanoriauti? Užpildyk anketą – savanorio registracija.

Migle, kas tau yra savanorystė?

Man tai šansas padėti kitam. Kaip Šventajame Rašte parašyta – „ką padarėt vienam iš mažiausiųjų mano brolių, tą man padarėte“. Man atrodo, kad tokiu būdu aš galiu ir pasitarnaut kitiem, Dievui ir pačiai sau. Savanorystė – tai džiaugsmo šaltinis.

Kokia įsimintiniausia tavo savanorystės patirtis?

Aš tai prisimenu kaip švenčiau savo gimtadienį LJD ir mes turėjom laukti su savanoriais šešias valandas aikštėj kol gausim darbo. Atsimenu, kad mes visi tiesiog sėdėjom, kalbėjom, atrodė, kad nieko ypatingo nevyko. Ir nors ta situacija iš pažiūros nebuvo maloni, bet tuo metu buvo gera ir man atrodo apie tai ir yra LJD – apie santykį su kitais. Ir galbūt tai nebuvo gimtadienis, kokio tikėjausi, bet jis buvo pats prasmingiausias, nes tuo metu tarnavau kitiems.

Migle, kur randi Dievą?

Aš Jį atrandu maldoje ir Šventajame Rašte. Bet labiausiai išgyvenu Dievo artumą šv. Mišiose. Man tai atrodo vienas gražiausių dalykų ką mes turime katalikybėj.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email