Video impulsai Didžiajam Tridieniui

Verbų sekmadieniu prasidėjo Didžioji metų savaitė. Norėdami įsitraukti į ypatinguosius įvykius, bet karantino metu likdami namuose, parengėme tris vaizdo įrašus.

https://www.youtube.com/channel/UCQb2mEJh259hVV7Rap88YNg

Didžiojo ketvirtadienio impulsui kunigo jėzuito Eugenijaus Markovo mintys apie Kunigystės ir Eucharistijos sakramentų įsteigimo dieną. Taip pat Irmanto ir Arūnės Ramanauskų šeimos liudijimas apie tai, ką jiems reiškia kojų plovimo ženklas, kurį Jėzus atliko per Paskutinę vakarienę, o jie – santuokos dieną.

Didžiojo penktadienio impulsui kunigo jėzuito Eugenijaus Puzynios mintys apie Kryžiaus kelią. Atsakymas iš kur kilo ši tradicija ir kur link mus veda. Studentė Ieva Gaižauskaitė liudija, kaip liga padėjo priartėti prie Kristaus Kryžiaus, o per Jį netgi apkabinti ir pamilti savąjį.

Didžiojo šeštadienio impulsui keli klausimai: Kokia Velyknakčio prasmė? Ar mirtis yra pabaiga? Kuo pagrįsta prisikėlimo viltis? Kokia Velyknakčio liturgijos simbolių prasmė? Mintimis dalinasi jėzuitas kunigas Aldonas Gudaitis. O gydytojas rezidentas Andrius Kotkis liudija apie įspūdingą šv. Velykų sutikimą tūkstančius piligrimų sukviečiančiame Taizé kaimelyje, Prancūzijoje.

Kviečiame atverti savo namų duris ir širdis ypatingam laikui! Kvieskime šeimos narius ir keliaukime šiomis dienomis kartu su Jėzumi, Jo kančios ir prisikėlimo kelionėje.

 

Pilni filmai:  https://www.youtube.com/channel/UCNfeMzodr9Yau99wMkljVsQ

Video impulsų autorius:

Raseinių dekanato jaunimo centras

Kūrybinė grupė:

Juozas Kamenskas

Agnė Baltulionytė

Valdonė Miliuvienė

Facebook
Twitter
Email